Hakkımızda

laminate-m

Özyapar Orman Ürünleri

Sektöründe kuşaktan kuşağa hızla büyüyen ve kazandığı birikim ve tecrübeyi yine bu sektöre yatırım yaparak kullanan firmamız, ilk olarak 1934 yılında Sayın H. Mehmet ÖZYAPAR tarafından Erzurum ili Tahtacılar Cd No: 8’de 30 m2’lik marangoz dükkanında açılmıştır. 1952 yılına kadar marangozlukla devam eden işyerimiz, bu tarihten sonra kontraplak-duralit ve kayın kereste satışına başlamıştır.

Tüm dünyada gelişen ve değişen mobilya sektöründe başta ülkemizde bölgemizde öncüsü olmak kaydıyla yapmış olduğumuz yeni yatırımlarla sizlere yeniliği ve kaliteyi en iyi hizmet anlayışıyla sunmayı vizyon haline getiren getirip birçok başarıya imza atmış olan Özyapar Orman Ürünleri bundan sonrada yatırımlarında farklılığı ve kaliteyi bünyesinde bulunduracaktır.

Firmamız Doğu Anadolu Bölgesinde “Erzurum”, Karadeniz Bölgesinde “Trabzon” Marmara Bölgesinde “İkitelli-İstanbul” da kurmuş olduğu 50’ye yakın bayileri ve bu bölgelerde hizmet veren satış noktaları ile mobilya üreticilerini ve nihai tüketicilerini 75 yıllık deneyimi ile buluşturmaktadır.

Özyapar Orman Ürünleri 3000 m2’lik deposu ve 5000 m2’lik plaza projesi ile bunu desteklemektedir. Bu ayrıcalığın getirdiği güvenilirliği uzman kadrosuyla bugünlerden yarınlara taşımanın sorumluluğunu ticari prensip olarak kabul ediyoruz.

Referanslar

İş Ortaklarımız